iFunBox

Mac OS için iOS Dosya Yönetim Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.5 MB
  • Sürüm 1.5
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici iFunBox
iFunBox; iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızı Mac OS bilgisayarlarınızdan dilediğiniz gibi yönetmenize olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir iOS Dosya Yönetim Programıdır.

iFunBox; iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızı Mac OS bilgisayarlarınızdan dilediğiniz gibi yönetmenize olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir iOS Dosya Yönetim Programıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Mac OS ve iOS kullanıcılarına sunulan yazılım ile iOS cihazlarınızda yer alan dosyalarınızı Mac OS bilgisayarlarınıza aktararak yedekleyebilir ve gerekli olan durumlarda geri yükleme yapabilirsiniz. Tamamen iTunes mantığı ile çalışan yazılımı kullanabilmeniz için bilgisayarınızda iTunes yüklü olarak bulunması gerekiyor.

iTunes'i Mac OS bilgisayarlarınıza yükledikten sonra iOS işletim sistemine sahip cihazınızı veri kablosu ile bilgisayarınıza bağlayarak erişim izni vermeniz gerekiyor. Daha sonra iFunBox'ın sol bölümünde iOS cihazınızın ana bölümleri çıkmaktadır. Buradan dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Veri transferinin yanı sıra uygulama marketlerden satın aldığınız uygulamaları da iOS cihazlarınıza yükleyebilir ve hatta cihazınızda yüklü olarak bulunan uygulamaların otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Mutlaka denemelisiniz!

iFunBox indir